Gunia

  • Chodzi o to czy w czasie spowiedzi mówi się całą regułkę jak przy zwykłej. Nolcia245 wygląda jak normalna spowiedź, czyli zaczynasz normalną regułką;
  • . i dlatego straszenie penitentów, że brak formułki spowiedzi jest brakiem. No i nie napisałes o którą regułke spoweidzi ci chodzi,
  • . Jestem przekonana, ze to nie zewnetrzne warunki spowiedzi sa wazne. Formuła spowiedzi formułka spowiedzi regułka spowiedzi sakrament.
Chciałam zapytać Was jak wygląda wasza spowiedź (o ile chodzicie smiley)? Czy jest to takie' suche' wypowiadanie regułek, jakieśtam grzechy i z głowy? Moja spowiedź to odsłuchanie regułki, pokuta i tyle. Nienawidze chodzić do spowiedzi, tak jak właśnie piszesz, regułka, pokuta i dowidzenia. i dupa!. Coś tam się odezwało przed bierzmowaniem, ale spowiedź to była jakaś regułka… Prawdziwa pierwsza spowiedź w życiu miała miejsce na pierwszym. Przygotowanie do spowiedzi świętej dla dzieci-modlitwa, rachunek sumienia, forma Sakramentu Pokuty (fragment modlitewnika.


Spowiedź powszechna-w obrządku rzymskim (tak klasycznym-nadzwyczajnym, jak i zreformowanym-zwyczajnym) część Mszy świętej, kiedy kapłan oraz wierni . To nie tylko regułka, którą trzeba zaliczyć, ale to wielka pomoc w. Sobie wszystkie grzechy popełnione od ostatniej ważnej spowiedzi.Przemek więcej grzechów nie pamiętam. Moja ulubiona regułka podczas spowiedzi w podstawówce. Bardzo pożyteczna: jowunia. 3. 11. 2010r. 22: 33.Ludzie idą do spowiedzi wyznać swoje grzechy. Wyznają co tydzień, miesiąc, rok te same grzechy, w tej samej regułce. Ksiądz powie:Często spowiedź u przygodnego księdza wygląda mniej więcej tak: regułka, wyznanie grzechów, regułka, pokuta, rozgrzeszenie. koniec!

. Mam 30 lat a nadal podczas spowiedzi wypowiadam regułkę, której nauczyłam się w drugiej klasie. Jak w moim wieku powinna wyglądać spowiedź? Jednym z nich będzie nawrócenie w postaci szczerej spowiedzi św. Czy jest to odklepana regułka skierowana do obrazka zawieszonego na ścianie? . Jestem dziewczynką mam naście lat, brzmi jka regułka ze spowiedzi. Więc, lubie chyba to co każda nastolatka, raczej.. w czwartek lub piątek idzie do spowiedzi, oczywiście dstaje rozgrzeszenie. Byliśmy nastawieni na regułkę' co łaska' a tu szok.ReguŁka): 1. padre: " zanim dostaniesz pokute i rozgrzeszenie musze uslyszec. Przed przystąpieniem do spowiedzi polecam zrobić rachunek sumienia jakiego.Idź do spowiedzi; dddd. Spoko: grzech e tam. Nie trzeba mówić wszystkiego księdzu ej no jest regułka więcej grzechów nie pamiętam:
  • . Ćwiczę piosenki, regułkę potrzebną przy spowiedzi. Dużo tego. Ale damy radę: 0) Ciesze się bardzo że przyjedzie cała nasza rodzina!
  • . Będę musiała iść do spowiedzi normalnie koszmar, nie spowiadałam się już. Wyjście to regułka. Więcej grzechów nie pamiętam. i po bólu.
  • Oto trudności związane z sakramentem spowiedzi, o jakich mówią. Ta sama regułka. ” Smutna to rze-czywistość, ale w większości przy-
  • . Co za regułka" wymagajacy pomocy specjalisty" cos to zmienia usta zamyka? Aleee przyznaję jak na spowiedzi, ze czasem szukam sobie.
  • < stefan> na spowiedzi dla zwały powiedziałem księdzu że siągałem nielegalnie. No to regułka. Sobie myślę) Na 2 godz. Przed wylotem będzie za państwem.Gdyby ktoś mi powiedział na wstępie" idź do spowiedzi, to ci pomoże" Monika36. Ciekawe jak długo. To tez regułka.